MOXEF

CSGO Sekmeme Hilesi

CSGO Sekmeme Hilesi

CSGO oyunu için yüzlerce hatta belki binlerce CSGO hile yazılımı üretilmiştir. Bu hile yazılımlarının çoğu tamamen görselden ibaret olsa da bazıları gerçekten çok işlevsel olabiliyor. İşlevsel CSGO hilelerinden bir tanesi de CSGO sekmeme hilesi özelliğidir. Bu özellik birçok CSGO oyuncusu tarafından sevilen ve ilgi gören bir özelliktir. Ne yazık ki oyuncuların bazıları bu özelliğin ne olduğunu ve nasıl çalıştığını bilmemektedir. Eğer sizde CSGO sekmeme hilesi özelliğinin ne olduğunu ve nasıl çalıştığını bilmiyorsanız blog yazımızı okumaya devam edin. Bu yazımızda CSGO sekmeme hilesi hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Hadi başlayalım.

CSGO Sekmeme Hilesi

CSGO sekmeme hilesi adından da anlaşılacağı üzere silahların sekme oranlarını ortadan kaldıran bir CSGO hile özelliğidir. CSGO sekmeme hilesinin İngilizcede karşılığı no recoil’dir. Bildiğiniz gibi CSGO oyununda bulunan bazı silahlar gerçekten çok fazla sekebilmektedir. CSGO sekmeme özelliği silahların sekmesini tamamen ortadan kaldırmaktadır. Size sadece ateş etmek kalıyor. Ateş ettiğinizde silahınız tepmez ve bütün mermileriniz aynı noktaya gider. Üstüne üstlük sizi izleyen başka oyuncular sizi spray yapıyorsunuz gibi görür. Bu sayede CSGO hilesi kullandığınız belli olmaz.

CSGO Sekmeme Kodu

CSGO sekmeme özelliği hem hile olarak hemde kod olarak oyunda mevcuttur. CSGO sekmeme kodunu sadece kendi oluşturduğunuz sunucularda kullanabilirsiniz. Rekabetçi, basit eğlence tarzı resmi oyun modlarında kullanamazsınız.

CSGO sekmeme kodunu aktif edebilmek için geliştirici konsolunuza “sv_cheats 1” yazıp sunucunuzda hilelere izin vermelisiniz. Bu kodu yazdıktan sonra alt tarafta vereceğimiz her kodu sırasıyla tek tek yazınız.

“weapon_accuracy_nospread 1”

“weapon_debug_spread_gap 1”

“weapon_recoil_cooldown 0”

“weapon_recoil_decay1_exp 99999”

“weapon_recoil_decay2_exp 99999”

“weapon_recoil_decay2_lin 99999”

“weapon_recoil_scale 0”

“weapon_recoil_suppression_shots 500”

CSGO Sekmeme Hile Satın Al

CSGO sekmeme hilesi satın almak için Moxef Premium’u tercih edebilirsiniz. Moxef Premium kullanıcılarına %100 VAC BAN koruması sağlayan tek CSGO hile yazılımıdır. Eğer sizde CSGO sekmeme hilesi kullanmak istiyorsanız Moxef Premium CSGO hilesini satın alabilirsiniz. CSGO sekmeme hilesi dahil içinde 300’den fazla özellik bulundurtmaktadır. Üstelik ban riski yok! CSGO hile satın al.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için CSGO sekmeme hilesi konusunu ele aldık. Yazı ile alakalı sorularınızı ve görüşleriniz alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden belirtebilirsiniz. Moxef Premium herkese iyi oyunlar diler!

Bir cevap yazın