MOXEF

CSGO Server Çökertme

CSGO Server Çökertme

CSGO oyununda serverlar ikiye ayrılmaktadır. CSGO’ya ait serverlar ve topluluk serverleri. Bu yazımızda bu iki çeşit serverın nasıl çökertebileceğini detaylı bir şekilde anlatacağız.

CSGO Server Çökertme

CSGO oyunun kendisine ait serverlarda biz oyuncular oynamaktayız. Bu nedenle bu serverler çok güçlüdür ve yüksek performansa sahiptirler. CSGO oyununa ait serverları çökertmek imkansızdır. Bu serverler üstün koruma yöntemleri ile korunmaktadır. Bu yüzden ne yazık ki CSGO’nun kendisine ait serverlerı çökertmemiz imkansızdır.

CSGO Topluluk Server Çökertme

Topluluk serverlarını bütün oyuncular biliyordur. Oyuncuların oluşturmuş olduğu serverlara verilen isimdir. Bu serverlarda oyunda olmayan çeşitli oyun modları oynatılmaktadır. Jailbreak, bunnyhop, zombie escape gibi. Bu serverlar CSGO’ya ait olmadığı için çökertilme imkanları vardır. Çökertmek istediğiniz server güçlü bir server ise ne yazık ki işiniz çok zor. Unutmayın bir server ne kadar güçlüyse o kadar zor çökertilir.

CSGO server çökertme etik bir işlem değildir. Eğer böyle bir amacınız varsa bu amacınızdan vazgeçmenizi temenni eder iyi oyunlar dileriz.

Bir cevap yazın