MOXEF

CSGO Server Doldurma

CSGO Server Doldurma

Sizde birçok insan gibi CSGO serverı satın aldınız ve serverınız dolmadı mı? Serverınız mükemmel, eklentileriniz çok iyi ve hiçbir hata yok ama hiç oyuncuda mı yok? Endişe etmeyin. Bu yazımızda CSGO server doldurma işlemini siz değerli okurlarımız için detaylı bir şekilde anlatacağız. Bu yazımızda anlattıklarımızı uygularsanız serverınızın dolup taşacağına emin olabilirsiniz. Serverınız dolursa yetki satışları yapabilir ve para kazanabilirsiniz. Hadi CSGO server doldurma yazımıza başlayalım.

CSGO Server Listelerine Kendi Serverınızı Ekleyin

İnternet üzerinde birçok CSGO server listeleme sitesi mevcut. Bu sitelere kendi serverınızı ekleyerek yeni oyuncular kazanabilirsiniz. Bu sitelerde listelenen serverlara oyuncular tek tıklama ile bağlanabilirler. Eğer serverınızı bu sitelere eklerseniz çok büyük bir oyuncu kitlesine erişmiş olursunuz.

CSGO server listesi siteleri arasında en popüler site Game Tracker’dır. Burada serverınızı eklerken açıklama bölümüne dikkat çekici şeyler yazarsanız daha fazla oyuncunun serverınıza girmesini sağlayabilirsiniz.

CSGO İle İlgili Sosyal Medya Sayfalarına Reklam Verin

CSGO oyunu ile alakalı olan sosyal medya sayfalarına reklam vermek sizin için çok faydalı olacaktır. Dikkat edin CSGO ile alakalı sayfalara reklam vermeniz önemli bir nokta. Direk CSGO oynayan insanlara reklam gösterdiğiniz için serverınıza daha çok oyuncu gelecektir. Direk oyunlar ile ilgili sayfalara reklam vermenizi önermeyiz.  Dediğimiz gibi CSGO ile ilgili sosyal medya sayfalarına reklam verirseniz serverınız için çok daha yararlı olur.

CSGO Serverınız İçin Videolar Çekin

CSGO serverınızın Youtube kanalı için videolar çekin ve bunları düzenli olarak yayınlayın. Bu sayede hem Youtube’da kitle oluşturabilecek hem de serverınızı doldurabileceksiniz. Oynanış videoları, etkinlik videoları tarzı videolar çekip Youtube kanalınıza yükleyebilirsiniz.

CSGO Server

CSGO Serverınıza Sosyal Medya Hesapları Açın

CSGO serverınız için mutlaka ama mutlaka sosyal medya hesapları açın. Bu hesaplarda düzenli paylaşım yaparak kitle oluşturun. Sosyal medya hesaplarınız sayesinde CSGO serverınızı çok fazla oyuncu ziyaret edecektir, bundan emin olabilirsiniz.

CSGO Serverınız İçin İnternet Sitesi Açın

Eğer CSGO serverınız varsa bir internet sitesi açmalısınız. İnternet sitenizi hazır yazılım olan “Wordpress” ile kolaylıkla açabilirsiniz. İnternet sitenizde serverınız ile alakalı blog yazıları paylaşarak yeni oyunculara ulaşabilirsiniz. İnternet siteniz üzerinden oyuncularına duyurular yapabilir, yetki satışı yapabilirsiniz. Eğer bir CSGO serverınız varsa mutlaka bir internet sitesi açmalısınız.

CSGO Serverınızı Tanınmış Forumlarda Paylaşın

CSGO serverınız için güzel ve açıklayıcı bir tanıtım yazısı hazırlayın ve bunu popüler forumlarda paylaşın. Oyunlarla alakalı forumlarda paylaşmaya özen gösteriniz. Bu forumlara üye olan birçok insan CSGO serverınızı ziyaret edecektir.

Sakın Pes Etmeyin

CSGO serverınız ilk aylardan dolmayabilir. Bu sizi üzmesin ve sakın pes ettirmesin. Bu yazımızda ki maddeleri düzenli bir şekilde uygulamaya devam edin, emin olun CSGO serverınız dolacaktır.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için CSGO server doldurma işlemini detaylı bir şekilde anlattık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden belirtebilirsiniz. Moxef Premium herkese iyi oyunlar diler!

Bir cevap yazın