MOXEF

CSGO Sistem Gereksinimleri

CSGO Sistem Gereksinimleri

Oyuna son yıllarda gelen güncellemeler ile beraber çok fazla şey oyuna eklenmiş oldu. Bu yenilikler ile oyun eski haline nazaran daha yüksek gereksinim isteyen bir oyuna döndü. Eskiden 150-200 FPS alabilen sistemler artık 60-100 arası alabilir. Bu düşüşün ana sebebi oyuna gelen yenilikler. Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza CSGO oyunun sistem gereksinimlerini paylaşacağız.

CSGO Sistem Gereksinimleri

CSGO oyunu bir tek Windows işletim sistemi için üretilmiş bir oyun değil. MacOS ve Linux işletim sistemi içinde üretilmiştir. O yüzden her işletim sistemi için farklı sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyuyor. Biz bu yazımızda her işletim sistemi için detaylı bir bilgi aktaracağız.

  • Windows

İşletim Sistemi: Windows® 7/Vista/XP

İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor or better

Bellek: 2 GB RAM

Ekran Kartı: Video card must be 256 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0

DirectX: Sürüm 9.0c

Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

  • MacOS

İşletim Sistemi: MacOS X 10.11 (El Capitan) or later

İşlemci: Intel Core Duo Processor (2GHz or better)

Bellek: 2 GB RAM

Ekran Kartı: ATI Radeon HD 2400 or better / NVidia 8600M or better

Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

  • Linux

İşletim Sistemi: Ubuntu 12.04

İşlemci: 64-bit Dual core from Intel or AMD at 2.8 GHz

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: nVidia GeForce 8600/9600GT, ATI/AMD Radeon HD2600/3600 (Graphic Drivers: nVidia 310, AMD 12.11), OpenGL 2.1

Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Ses Kartı: OpenAL Compatible Sound Card

Üstte bahsi geçen sistem gereksinimleri “Minumum” sistem gereksinimleridir. Eğer iyi bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız sisteminiz en düşük bu şekilde olmalıdır. Bu sistem gereksinimlerinin altında bir sisteminiz varsa oyun açılmayabilir veya açılsa bile oynanabilecek durumda olmayabilir. Düzgün bir oyun deneyimi için sisteminiz minimum bu ayarlarda olsun.

Eğer düşük FPS alıyor ve oyunu rahat oynayamıyorsanız MOXEF PREMIUM yardımınıza koşuyor. FPS+ özelliği ile düşük FPS sorunu artık dert değil. FPS+ özelliği ile FPS değerinizi ikiye katlayabilirsiniz. Üstelik içerdiği 250’den fazla özellik ile oyunun hakimi olup kolay bir şekilde rütbe atlayabilirsiniz. Hadi durma, sende MOXEF PREMIUM’a geç sende kazan!

Bir cevap yazın