MOXEF

CSGO Spray Nasıl Atılır

CSGO Spray Nasıl Atılır

CSGO oyununda silahları en iyi kullanan oyuncular en iyi oyuncular olarak kabul edilir. Peki bir oyuncunun iyi silah kullandığını nasıl anlayabiliriz? Tabii ki de nasıl spray attığından. Eğer oyuncu çok iyi spray atıyorsa gerçekten iyi bir oyuncudur. Bu yazımızda siz değerli okurlarımızı spray’in ne olduğunu ve nasıl spray atılabileceğini anlatacağız.

CSGO Spray Nedir?

CSGO oyununda her silahın belli bir tepme hareketi vardır. Bu tepme hareketleri değişmez, her ateş ettiğinizde aynıdır. Eğer siz ateş ettiğiniz merminin hangi bölgeye tepeceğini bilirseniz o mermiye yön verebilirsiniz. Yön verdiğiniz mermi ile isabet oranınızı arttırabilir ve düşmanı kolaylıkla öldürebilirsiniz. Mermileri yönlendirmek spray atmak demektir.

CSGO Spray Nasıl Atılır?

CSGO oyununda spray atmak için öncelikle spray atacağınız silahının tepme hareketlerine bakmanız gerekmektedir. Ardından bolca antrenman yaparak mermilerin hepsini belli bir noktaya yönlendirmeye çalışın. Örnek verecek olursak silahın tepme hareketinde mermiler sağa doğru kayıyorsa siz sola doğru çekeceksiniz ki mermileriniz hedefe gitsin. Bu şekilde spray atabilirsiniz. Her silahın tepme hareketleri farklı olduğu için her silaha özel olarak çalışmanız gerekmektedir. Bir süre sonra çok daha iyi spray attığınız göreceksiniz.

Eğer uzun süreler antrenman yaparak spray atmayı öğrenmek istemiyorsanız MOXEF PREMIUM yardımınıza koşuyor. Aimbot sayesinde düşmanlarını kolaylıkla öldürebilirsiniz. Attığınız her mermi doğrudan düşmana gitsin! Ek olarak içerdiği 250’den fazla özellik ile oyunun hakimi olmaya hazırlanın.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için CSGO spray nasıl atılır ve CSGO spray nedir konu başlıklarını ele alıp detaylı bir şekilde anlattık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden belirtmeyi unutmayın. Moxef Premium herkese iyi oyunlar diler.

Bir cevap yazın