MOXEF

CSGO Trusted Mode Nedir

CSGO Trusted Mode Nedir

CSGO oyunu daha önceden beta şeklinde yayınladığı Trusted Mode özelliğini 08.07.2020 tarihinde oyuna resmen getirmiş bulunmaktadır. Eskiden bu özelliği sadece isteyenler kullanabilmekteydi ama artık bunu kullanmak zorunlu hale getirilmiştir. Peki CSGO Trusted Mode tam olarak nedir? Trusted Mode nasıl kapatılır? Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için bu soruların cevabını detaylı bir şekilde sizlere aktaracağız.

CSGO Trusted Mode Nedir

CSGO Trusted Mode özelliği yeni bir koruma sistemidir. Trusted Mode aktifken üçüncü parti yazılımları açmanız ne yazık ki mümkün değildir. CSGO bu güncellemeyi yaparak hile yazılımlarını engellemeyi hedeflemiştir. Moxef Premium CSGO hile yazılımını Trusted Mode aktifken bile kullanabilirsiniz. Moxef Premium Trusted Mode açıkken bile sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

CSGO Trusted Mode Nasıl Kapatılır

CSGO Trusted Mode kapatma imkanımız mevcut ama bu işlemi yaparsak CSGO güven faktörümüz çok ciddi bir şekilde düşecek aynı zamanda resmi CSGO sunucularına giriş yapamaz hale geleceğiz. Eğer bunlara rağmen yine de CSGO Trusted Mode kapatma işlemini yapmak istiyorsanız altta ki adımları uygulayabilirsiniz.

  • CSGO başlatma seçeneklerini açın.
  • Ardından “-untrusted” kodunu yazın ve tamam butonuna basın.

Tebrikler, artık oyununuz Untrusted yani Trusted Mode kapalı bir şekilde başlayacaktır. Eğer tekrar Trusted Mode ile başlatmak istiyorsanız o kodu silerek başlatabilirsiniz.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için “CSGO Trusted Mode Nedir” konusunu ele aldık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Ek olarak CSGO Tusted Mode açıkken bile çalışan CSGO hilesine sahip olmak isterseniz Moxef Premium CSGO hilesini tercih edebilirsiniz. Moxef Premium %100 VAC BAN koruması sağlayan tek CSGO hile yazılımıdır. Moxef Premium herkese iyi oyunlar diler!

Bir cevap yazın