MOXEF

CSGO VAC Korumalı Hile

CSGO VAC Korumalı Hile

Counter Strike: Global Offensive yani CSGO oyununda yüzlerce hatta belki de binlerce hile yazılımı mevcut. Her hile yazılımı üstün koruma sağladığını iddia etmektedir. Birçok oyuncu ise bu sözde “koruma” laflarına inanıp bu yazılımları satın almaktadır. Bu tarz yazılımları kullanmanın tek bir sonucu olacaktır, o da VAC tarafından yasaklanmak. Biz bu yazımızda siz değerli okurlarımız için CSGO VAC korumalı hile konusu hakkında bilgiler vereceğiz. VAC korumalı hilenin ne olduğunu anlayabilmeniz için ilk önce VAC sistemini bilmeniz gerekmektedir.

CSGO VAC Nedir

VAC diğer adıyla Valve Anti Cheat. Türkçeye Valve Anti Hile. Valve’nin hile engelleme sistemine vermiş olduğu isimdir. Bu sistem sadece Valve firmasına ait oyunlarda kullanılan bir sistemdir. Tamamen yazılımsaldır, arka planda herhangi bir insan yoktur. Eğer bu yasaklamaya maruz kalırsanız bir daha yasaklandığınız oyunu oynayamazsınız. Valve bu şekilde hilecileri sisteminden yani oyunundan uzak tutmaya çalışmaktadır.

CSGO VAC Korumalı Hile

VAC sistemini anladığımıza göre artık CSGO VAC korumalı hile konusunu anlatmaya başlayabiliriz. Hile yazılımını ve o yazılımı kullanan oyuncuları VAC sisteminden korumak mümkündür. Moxef Premium olarak bu konu üzerinde her gün yeni koruma metotları geliştirmekteyiz. Moxef Premium CSGO hile yazılımını kullanan hiçbir kullanıcı VAC yasaklaması ile karşılaşamaz. Moxef Premium olarak, kullanıcılarımızı VAC yasaklamalarından korumak için tam tamına 13 adet yöntem kullanmaktayız. Bu yöntemlerimiz son derece gizli ve karmaşık olduğu için ne yazık ki anlatmamız mümkün değildir. Sizler için örnek amaçlı bir adet korumamızı anlatabiliriz. Bu korumamızın amacı her kullanıcıya farklı bir build üzerinden giriş yaptırarak VAC sistemine yakalanmasını imkansız kılmaktır. Bu koruma şu şekilde işlemektedir;

Hile aracılığı ile oyuna giriş yaparsanız arka planda giriş yaptığınız hile yazılımı eşsiz bir yazılım olarak görünecektir, örnek verecek olursak, x kullanıcısı ile y kullanıcısı tamamen farklı bir hile üzerinden giriş yapıyormuş gibi görünecektir. Bu sayede VAC sistemi hiçbir kullanıcıyı yakalayamayacaktır. Bu kullanmış olduğumuz 13 adet yöntemden sadece bir tanesidir.

Geliştirmiş olduğumuz bu koruma yöntemleri sayesinde Moxef Premium’u CSGO VAC korumalı hile statüsünde ilk sıraya koyabiliriz. Moxef Premium kullanan hiç kimse VAC sistemine yakalanmamıştır ve yakalanmayacaktır. Eğer sizde %100 VAC korumalı bir hile sahibi olmak isterseniz Moxef Premium CSGO hilesini tercih edebilirsiniz.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için CSGO VAC korumalı hile konusunu ele aldık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden belirtebilirsiniz. Moxef Premium herkese iyi oyunlar diler!

Bir cevap yazın