MOXEF

CSGO’da Profesyonel Oyuncu Nasıl Olunur

CSGO'da Profesyonel Oyuncu Nasıl Olunur

CSGO oyunu e-spor alanında öncü oyunlar arasında yer almaktadır. Öyle ki 2015 yılında en iyi e-spor oyunu ödülünü kazanmıştır. Profesyonel maçlar milyonlarca kişi tarafından takip edilmektedir. Turnuvaları kazanan takımlar çok ciddi paralar kazanıyor. 2017 yılında düzenlenen Eleague CSGO Premier turnuvasında toplamda bir milyon dolar ödül dağıtıldı. Takımlarda oynayan profesyonel CSGO oyuncuları da çok iyi paralar kazanmakta. Üst düzey takımda oynayan oyuncular aylık 200 bin tl gibi bir ücret kazanmaktadır. Eğer sizde profesyonel bir oyuncu olup para kazanmak istiyorsanız doğru yere geldiniz. Bu yazımızda nasıl profesyonel bir oyuncu olabileceğinizi anlatacağız.

CSGO’da Profesyonel Oyuncu Nasıl Olunur

 • Bilgisayar

İyi bir bilgisayara ihtiyacınız var, oyunun kastığı, donduğu, sürekli çöktüğü bir bilgisayarda oyun oynayamazsınız. Minimum olarak sabit 60 FPS almanız gerek.

 • Ekipman

Ekipman önemli bir konu. Eğer bütçeniz el veriyorsa en iyi ekipmanı alın, eğer çok fazla para vermek istemiyor veya veremiyorsanız ucuz ürünleri tercih edebilirsiniz. Ekipman her şey demek değildir, ekipmanınız iyi olursa sizde iyi olmuyorsunuz. Ekipman sadece konfordan ibarettir.

 • Aim

İyi bir aiminiz olması gerek. Aiminiz kadar reflekslerinizinde iyi olması gerek. Aim ve refleksleriniz geliştirmek için bol bol antrenman yapmanızı öneririz.

 • Ping

Ping oyun içinde ki gecikme değeridir. Ping internetiniz ile orantılıdır. Ne kadar az ping alırsanız o kadar avantajlı olursunuz.

 • Odak

Tek odak noktanız oyun olsun, oyun oynarken yemek yemeyin, müzik dinlemeyin. Odak noktanız sadece oyunda olsun.

 • Ses Kasma

Oyun içinde ki seslere çok iyi hakim olun. Ses kasmak size bazen oyunu bile kazandırabilir. Ses kasarak düşmanlarınızın yerini kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

 • Empati

Düşmanın yerine kendiniz koyun. Her zaman “ben olsa şimdi ne yapardım” diye düşünün. Bu sizi her zaman bir adım öne geçirir.

 • Arkadaş İlişkisi

Arkadaşlarınız hata yaptığında onlara kızmayın veya kavga etmeyin. Onlara hatalarını söyleyin ve oyuna devam edin.

 • Silah

Her türlü silahta uzmanlaşın. Sadece awp ve ak47 gibi silahlar ile oynamayın. Yeri geldiğinde MP-7 bile kullanın. Farklı tabancalarda uzmanlaşarak takım ekonomisine katkı sağlayıp daha fazla düşman öldürebilirsiniz.

 • Gerçek Hayat

Kendiniz gerçek hayattan soyutlamayın. Dışarıda bir hayatın olduğunu hiçbir zaman unutmayın.

 • Moxef Premium

Çok çabalıyor ve hayalinizdeki kadar iyi oynayamıyor musunuz? Üzülmenize gerek yok. Moxef Premium ile oyunun hakimi olmaya ne dersiniz? İçerdiği 250’den fazla özellik ile artık oyuna siz yön vereceksiniz. Hemen satın almak için tıklayın!

Bir cevap yazın