MOXEF

Moxef Premium 1.8.1 Güncellemesi

Moxef Premium 1.8.1 Güncellemesi

Moxef Premium olarak siz kullanıcılarımıza daha iyi hizmet verebilmek için hilemizi güncel tutmaya devam ediyoruz. Bugün yapılan 1.8.1 güncellemesi hakkında bilgi sahibi olmak için yazımızı okumaya devam edin!

Yeni Eklenen Özellikler

Skin changer özelliğine sticker yani çıkartma vasyasyonu eklendi. Artık silahlarınıza istediğiniz çıkartmayı ücretsiz bir şekilde yapıştırabilirsiniz.

Kill sound özelliği eklendi. Artık düşmanı öldürdüğünüzde belirlemiş olduğunuz ses çalacak. 4 adet ses ile beraber gelen özellik sizlere de istediğiniz bir sesi ekleme imkanı sunuyor.

Satın alma listesi özelliği eklendi. Karşı takımda ki oyuncuların hangi eşyaları aldıklarını anlık olarak görebilirsiniz. Özelliği dilediğiniz gibi detaylandırabilirsiniz.

Düzeltmeler

Legit aim bot bakım modundan çıkartılıp tekrardan hileye eklenmiştir. Aim bot bölümünden özelliği sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Ayarlar sekmesinde bulunan hazır ayarlar tekrardan aktif edilmiştir.

Menü üzerinde çeşitli yazı düzenlemeleri yapılmıştır.

Diğer

Oyuna son günlerde gelmiş olan güncellemeler derinlemesine analiz edilip ileride oluşabilecek sorunlar önceden öngörülmüş ve gerekli düzenlemeler yapılmıştır.

Moxef Premium olarak siz kullanıcılarımıza en iyi CSGO hile deneyimini yaşatabilmek için çalışıyoruz. Eğer sizde üst düzey bir CSGO hilesine sahip olmak istiyorsanız Moxef Premium’u tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın