MOXEF

Moxef Premium Destek Talebi Açma

Moxef Premium Destek Talebi Açma

Değerli okurlarımız ve değerli kullanıcılarımız, bu yazımızda sizler için destek talebi açma işlemini detaylı ve görselli bir şekilde anlatacağız. Destek sistemini aklınıza takılan bir soru için veya yaşadığınız herhangi bir problem için kullanabilirsiniz. Destek sistemimiz kullanıcı ara yüzü bakımından oldukça basit ve sade bir tasarıma sahiptir. Herkes kolaylıkla kullanabilir. Moxef Premium olarak destek taleplerine 7/24 cevap vermekteyiz. Dilediğiniz bir vakitte bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hadi gelin Moxef Premium destek talebi açma işlemini anlatmaya geçelim.

Moxef Premium Destek Talebi Açma

Destek Header

Sitemizin en üst kısmında bulunan “Destek” yazısına tıklıyoruz ardından sistem bizi otomatik olarak destek sayfasına yönlendirecektir.

Yeni Destek Talebi

Sistemin bizi yönlendirmiş olduğu sayfadan “Yeni Destek Talebi” butonuna tıklıyoruz ve sistem ardından bizi tekrar destek talebi açabileceğimiz sayfaya yönlendiriyor.

Destek Talebi Form

Bu sayfa aracılığı ile destek talebi açabiliriz. Kullanıcı adınız ve e-posta adresinizi değiştirmeniz mümkün değildir, sistem otomatik olarak üyelik bilgileriniz aracılığı ile bu alanları sizin yerinize doldurur. Konu bölümüne destek talebinizin konusunu yazmanız istenmektedir. Açıklama bölümüne ise destek talebinizin içeriğini detaylı ve net bir şekilde yazmanız istenmektedir. Eğer destek talebinizin hızlı bir şekilde sonuçlanmasını istiyorsanız destek ekibimizi eksiksiz bir şekilde bilgilendirmeniz gerekiyor. Kategori bölümünden ise destek talebinizin kategorisini seçmeniz istenmektedir. Ardından “ben robot değilim” doğrulamasını yaptıktan sonra “Destek Talebi Gönder” butonuna tıklayarak destek talebinizi gönderebilirsiniz. Destek talepleri ortalama yarım saat içinde cevaplanmaktadır.

Bugün siz değerli okurlarımız ve kullanıcılarımız için Moxef Premium destek talebi açma işlemini anlattık. Aklınıza takılan herhangi bir soru için bizimle ister destek talebi aracılığı ile ister canlı destek aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz. Moxef Premium herkese iyi oyunlar diler!

Bir cevap yazın