MOXEF

Steam Cüzdan Kodu

Steam Cüzdan Kodu

Steam hesabımıza bakiye yükleyebilmek için iki seçeneğimiz mevcut. İlk seçeneğimiz Steam üzerinden bakiye yüklemek, diğer seçeneğimiz ise Steam cüzdan kodu kullanarak bakiye yüklemektir. Bu yazımızda Steam cüzdan kodunun ne olduğunu ve nasıl satın alınıp kullanılabileceğini anlatacağız.

Steam Cüzdan Kodu Nedir?

Steam cüzdan kodu, Valve tarafından geliştirilmiş sadece Steam üstünde kullanılabilen bir ödeme yöntemidir. Bu kodlar milyonlarca oyuncu tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. 3, 5, 10, 25, 50, 100 ve 200 TL’den oluşmaktadır.

Steam Cüzdan Kodu Kullan

İnternet üzerinde bulunan bir mağazadan Steam cüzdan kodu satın aldınız, peki bu kodu nasıl kullanacaksınız? Bu sorunun cevabı çok basit.

İlk öncelikle Steam hesabınıza giriş yapın, giriş yaptıktan sonra uygulamanın sol üst tarafında bulunan “Oyunlar” bölümüne gelin ve “Steam Cüzdan Kodu Kullan…” seçeneğine tıklayın. Karşınıza gelen sayfada ki bölüme satın almış olduğunuz Steam cüzdan kodunu yazın ve “Devam Et” butonuna tıklayın. Tebrikler, satın almış olduğunuz Steam cüzdan kodunu başarıyla hesabınıza eklediniz. Eklemiş olduğunuz kod ile Steam üzerinden istediğiniz her şeyi alabilirsiniz. Herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için Steam cüzdan kodunun ne olduğunu ve nasıl kullanalabileceğinizi anlattık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden belirtmeyi unutmayın. Moxef Premium herkese iyi oyunlar diler.

Bir cevap yazın